HR PARTNER CONSULTING

HR munkatárs

Feladatok

Munkaerő toborzás és kiválasztás (IT területre)

Kapcsolódó munkafolyamatok teljes körű koordinálása

Hirdetési és toborzási források felkutatása, használata és bővítése

Toborzási felületek kezelése

Jelöltek előszűrése

Beérkező pályázatok nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel

Interjúk szervezése és levezetése

A HR osztály munkájának adminisztratív támogatása

Képzési és fejlesztési rendszer működtetésében való aktív részvétel

Szoros együttműködés társosztályokkal, és külső partnerekkel egyaránt

HR projektekben való részvétel

Riportok, prezentációk, kimutatások készítése

Riportáláshoz adatok gyűjtése, rögzítése, rendszerezése

Elvárások

Szakirányú felsőfokú végzettség (befejezett tanulmányok)

Lendületes, proaktív, empatikus személyiség

Önállóság, terhelhetőség

Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előny

Vállalati oldalon szerzett HR generalista tapasztalat

Amit kínálunk

Stabil munkahely

Támogató csapat

Fejlődési lehetőség

Változatos feladatok és szakmai kihívások

Versenyképes fizetés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a farkas.dora@hrpartnerconsulting.hu e-mail címre küldje el.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226 4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel