HR PARTNER CONSULTING

Hr tanácsadó

Feladatok:

  • Megbízási igény alapján megofgalmazott HR területek koordinálása
  • Belső vállalatirányítási folyamatban való aktív részvétel
  • Recruitment/Vállati stratégia kialakítása, újragondolása/Bérszámfejtés előkészítése/Talent Management/Kommunikációs vezetői szerep
  • Jelöltek felkutatása a saját és külső adatbázisok felhasználásával
  • A vállalat részlegeivel történő folyamatos kapcsolattartás és javaslattétel a változtatásra
  • Folyamatos információáramlás biztosítása a projektek résztvevői között
  • Pontos, folyamatos dokumentáció vezetése a projektekről
  • Folyamatos tervezés, mérlegelés, döntés, a cég érdekeit képviselve
  • Üzletágvezetővel kapcsolattartás, tudásmegosztás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előnyben részesülő szakirányok: HR, közgazdaságtan, pszichológia)
  • 5-10 év HR területen szerzett középvezetői-, vezetői rutin
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magyar anyanyelv, angol nyelvtudás minimum közép szinten
  • MS Office használata
  • HR rendszerek általános ismerete
  • Alapos tervezés, hatékony szervezés és a precíz adminisztráció képessége
  • Felelősségvállalás és döntési képesség a cég érdekeit szem előtt tartva
  • Proaktív jelenlét
  • Gyors helyzetfelismerő képesség

Előny:

  • Vállalati HR tapasztalat.

 Amit kínálunk:

Rugalmas, egyénre szabott munkakeretek, önálló project vezetés és versenyképes, kiszámítható jövedelem.

Jelentkezését küldje el az alábbi linkre rövid regisztrációját követően vagy a farkas.dora@hrpartnerconsulting.hu

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226-4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel