HR PARTNER CONSULTING

Jogi munkatárs

Feladatok, felelősségi kör:

·         szerződések, szerződésmódosítások jogi részeinek elkészítése (tervezési, műszaki ellenőri, tanácsadási, esetenként kivitelezési szerződések), elsősorban közbeszerzéshez kapcsolódóan

·         ügyfelekkel kapcsolattartás

·         nyilvántartások ellenőrzése és vezetése

·         szerződések rögzítése vállalatirányítási rendszerben

·         a folyamatok nyomonkövetése

Elrások:

·         jogi területen szerzett szakmai tapasztalat

·         közbeszerzésben szerzett tapasztalat vagy affinitás, érdeklődés

·         aktív, felhasználói szintű MS Office ismeretek

·         kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

·         precíz, felelősségteljes munkavégzés

·         ügy- és ügyfélközpontúság

·         terhelhetőség, szakmai elkötelezettség

Előny:

·         közbeszerzési referensi végzettség vagy szakmai tapasztalat

·         építési jog területeken szerzett szakmai tapasztalat

·         idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:

·         változatos, sokszínű munka

·         energikus, barátságos csapat

·         hosszú távú együttműködés

·         szakmai fejlődési lehetőség

·         korszerű munkakörnyezet

·         továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a barta.beata@hrpartnerconsulting.hu e-mail címre küldje el, további információ kérhető: +36 30 493 3262.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226-4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel