HR PARTNER CONSULTING

Junior Sales Support

Feladatok, felelősségi kör:

  • Kis-, közép-, és nagyvállalati potenciális ügyfelek megkeresése telefonon (hideghívással)
  • Bejövő, a szolgáltatások iránt érdeklődő potenciális ügyfelek hívásainak fogadása és igényeinek felmérése
  • Időpont egyeztetés telefonon történő, vagy személyes tárgyalásra a potenciális ügyfelekkel az értékesítő munkatársak számára
  • Új üzleti ügyfelek megkeresése telefonon keresztül
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (CRM)

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Telefonos munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Határozott kommunikáció
  • Elszántság és kitartás, monotonitástűrés
  • Önálló, szorgalmas munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzáció

·         Innovatív, inspiráló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, kérlek, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal a barta.beata@hrpartnerconsulting.hu címen.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226 4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel