HR PARTNER CONSULTING

Projektmenedzser vállalatminősítési és gyógyszeripari tapasztalattal

A HR Partner Consulting a következő pozícióba keresi az új kollégát:

Feladatok, felelősségi kör:

Vállalatok szakmai minősítése, a minősítés támogatása (gyógyszeriparon belül)

Projektek előkészítése, az előkészítés támogatása

Ügyfél és vevői elégedettség biztosítása, minőségbiztosítás

A társszervezetek adatszolgáltatása alapján exportképes, meghatározott termékcsoportokat előállító hazai vállalkozások célirányos felkutatása (szakmai due diligence), céginformációk begyűjtése,          kapcsolatfelvétel

Ügyfelek szegmentációja a jóváhagyott szempontrendszer alapján

Az egyes ügyfelek minősítési rendszer szerinti besorolása, a képzésekben, kiállításokon részvételre javasolt vállalkozások körének meghatározása

Operatív szintű folyamatos kapcsolattartás a besorolt hazai ügyfelekkel fejlődéskövetésük, a testreszabott szolgáltatás csomag végrehajtása, ellenőrzése, azok stratégiájának segítése

Az egyes ügyféligények társszervezetek felé történő továbbítása, közreműködés azok megvalósíthatósági vizsgálatában

A beérkező megkeresések kezelése, általános tájékoztatás nyújtása a társaság feladatairól, céljairól, az egyes vállalkozások besorolásához szükséges űrlapokat, nyomtatványok továbbítása

Az elektronikus cégregisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása, az azzal kapcsolatos kérdések megválaszolása

Projekt támogatása, vezetése, utókövetése

Elvárások:

Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség

Hasonló munkakörben szerzett 10+ éves tapasztalat

Strukturált gondolkodásmód, alaposság a munkavégzésben

Projekt (menedzsment) szemlélet

Tapasztalat piaci, nagyvállalati környezetben

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

Közigazgatási tapasztalat

Gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Utazási lehetőség

Munkavégzés helye: 9. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a gulyas.dorottya@hrpartnerconsulting.hu címen.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226 4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel