HR PARTNER CONSULTING

Senior HR Business Partner

Feladatok:

·         HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében: kiválasztás, szervezetfejlesztés, integrálás, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés.

·         Vezetők támogatása a teljes körű HR folyamatok megfelelő működtetésében.

·         Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában

·         Szervezeti és az egyének fejlesztési feladatok menedzselése.

·         Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása.

·         Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése.

·         Szervezetfejlesztésben való aktív részvétel, változáskezelési feladatok ellátása.

·         Tehetség és karriermenedzsment folyamatának működtetése, utánpótlás tervezése.

·         Munkavállalói elkötelezettség mérése, fejlesztése.

·         HR projektek koordinálása, HR folyamatok fejlesztése.

Elvárások:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, HR szakirány)

·         Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

·         Minimum 5 év HR tapasztalat

·         Analitikus gondolkodásmód

·         Erős üzleti szemléletmód

·         Proaktivitás és kezdeményezőkészség

·         Önálló, nyitott személyiség

·         Kiemelkedő problémamegoldó készség

·         Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

·         Stabil háttér

·         Versenyképes jövedelem

·         Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni a pozíciót, úgy küldje magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a szarvas.judit@hrpartnerconsulting.hu email címre.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226 4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel