HR PARTNER CONSULTING

Tartószerkezeti tervező

Feladatok, felelősségi kör:

·         önálló és csoportos tartószerkezet-tervezési feladatok elvégzése

·         építész és tartószerkezet-tervező kollégákkal való együttműködés

·         folyamatos tervezői kommunikáció és csapatmunka

Elrások:

·         magasépítési tervezési projektekben szerzett tapasztalat

·         építőmérnöki diploma vagy építészmérnöki diploma tartószerkezeti specializációval

·         Nemetschek program ismerete

·         szakmai és jogi ismeretek

·         alaposság, precizitás és lojalitás

·         új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók

Amit kílunk:

·         versenyképes bérezés, teljes munkabérrel bejelentett jogviszony

·         érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok (műemlék felújítások, sportlétesítmények, szállodák, magán villák, stb.)

·         professzionális mérnöki irodai felszereltség, igényes munkakörnyezet

·         önálló felelős munkavégzés lehetősége a fiatal csapattagnak is

·         energikus, barátságos csapat, kiváló kollégák

·         folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés, nyelvtanulás támogatása

  Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat a barta.beata@hrpartnerconsulting.hu e-mail címre küldd el.

E-mail:info@hrpartnerconsulting.hu
telefon: +36 1 226-4217
HR Partner Consulting Kft.
Adatvédelmi szabályzat

Valódi partner, valódi megoldások.

Fel